Užsakymų
krepšelis

Pradedamos investicijos į naujausias gamybines ir programinės įrangos technologijas

2018-01-08

UAB “SERFAS” įkurta 1994 metais ir per visą gyvavimo laikotarpį  tiekė rinkai statybos medžiagas ir metalo produktus,  nes tai atitiko rinkos poreikius ir kompanijos įkūrėjų žinias. Nuo  2003 m. įmonė gamina ir tiekia rinkai armavimo tinklus.

Įmonė yra pirmoji Lietuvoje, kuri pradėjo gaminti šį produktą, todėl žinios ir patirtis yra viena iš pagrindinių prielaidų, užtikrinančių gerą rinkos pažinimą ir jos poreikių įvertinimą. užtikrinančių sėkmingą verslo vystymą.

Šis projektas parengtas ir paruoštas įgyvendinimui, siekiant patiekti rinkai inovatyvius masinius produktus,  gaminamus naudojant didelio poveikio technologija (DPT). Naujoji technologija leis automatizuoti gamybos procesą, taupyti resursus, kurti pridėtinę vertę, tuo pačiu didinat darbo našumą ir įmonės konkurencingumą.

UAB „SERFAS“ sėkmingai įgyvendina projektą „DPT diegimas ir su ja susijusios infrastruktūros vystymas UAB „SERFAS““ pagal Europos Sąjungos finansuojamą paramos priemonę DPT pramonei LT+ Nr. 02. Priemonė įgyvendinama Kauno mieste.

Projekto vertė – 3 260 500,00 EUR.

Skirtas finansavimas – 1 141 175,00 EUR.

Projekto finansavimas - Europos regioninės plėtros fondo lėšos.  

UAB „SERFAS“ projekto tikslas – pramoninės bazės stiprinimas,  diegiant DPT.

Fizinis tęstinumas bus užtikrintas įsigytą technologinę liniją eksploatuojant po projekto užbaigimo.  Projekto metu įsigyjama DPT, kuris tiek fizinis tiek moralinis nusidėvėjimo laikas bus pakankamai ilgas. Projekto sprendimai sukurs prielaidas didinti  įmonės produktyvumą ir konkurencingumą šalies ir užsienio rinkose.

Projekto įgyvendinimo pradžia 2017 metų lapkričio mėnuo - pabaiga 2019 metų vasario mėnuo. 


Sveikiname su Kovo 11-ąja

Sveikiname su Kovo 11-ąja

2017-03-10

Nepriklausomybės siekis prieš 27 metus suvienijo tautą kilniam tikslui – kurti naują laisvą valstybę. Šiandien kiekvienam iš mūsų tenka atsakomybė už tai, kokioje šalyje gyvename ir kokioje norime gyventi. Tikėkime, švęskime, dirbkime, kad sukurtume laimės ir gerovės valstybę. 

Su Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena – Kovo 11-ąja! Išsaugokime šios dienos prasmę ne tik keldami vėliavas prie savo namų, bet ir savo širdyse.

Benjaminas Žemaitis,
Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas

Olga Grigienė,
Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinė direktorė


Informacija parodos "Namų pasaulis 2017" dalyviui

2017-01-26

Gerbiamas parodos „Namų pasaulis 2017“ dalyvi,

Siekiant prisidėti prie parodos viešinimo ir į parodą pakviesti tikslinę savo klientų auditoriją, siūlome savo įmonės/ organizacijos svetainėje ar socialinių tinklų paskyroje patalpinti parodos reklaminį skydelį (banerį), skelbiantį apie Jūsų dalyvavimą parodoje. Keletą reklaminių skydelių pridedame laiško priede. Jeigu turite galimybę viešinti reklaminį skydelį, bet siunčiamas netinka, prašome informuoti, kokio dydžio jį turėtume paruošti Jūsų svetainei.
Taip pat facebook aplinkoje yra sukurta renginio paskyra, kurioje jau talpinama lankytojams aktuali informacija. Ją rasite adresu https://www.facebook.com/events/760683430765841/ Kviečiame, naudojantis šia priemone, aktyviai „kviesti“ savo klientus apsilankyti parodoje bei talpinti informaciją apie parodos metu planuojamą pristatyti produkciją ar paslaugas.
Jei iškiltų klausimų ar reikėtų patarimų, maloniai prašome teirautis:
Živilė Starkevičiūtė, tel. 8 649 19259, (8 37) 79 29 85, zivile@expo.lt

Tikimės malonaus bendradarbiavimo!

Parodos „Namų pasaulis“ organizatorius
UAB „Ekspozicijų centras“
www.expo.lt


Bandymas apgauti panaudojant Serfas vardą

2016-06-17

Mieli partneriai,

2016 06 16 buvo užregistruotas domenas www.serfas.co ir bandyta apgauti mūsų darbuotojus. Norime visus informuoti, kad www.serfas.co neturiu jokio ryšio su mūsų įmone, todėl bet kokie laiškai išsiųsti iš adresų, kurių nuoroda     @serfas.co, yra nesusiję su mūsų įmone.


Parodų metas

2016-03-10


Credit reform stabilumo sertifikatas

Credit reform stabilumo sertifikatas

2015-12-08

Jau ne pirmi metai kreditų draudimo įmonė "Credit reform" suteikia mūsų įmonei stabilumo sertifikatą, kuris nurodo, kad įmonė, turinti šį sertifikatą yra stabili, jos rizikos klasė ne didesnė nei 4 , įmonės stabilumui ir gyvybingumui metų bėgyje nebuvo kilę jokių grėsmių. Šis sertifikatas -  tai mūsų įmonės visos vadybos komandos tinkamų strateginių sprendimų ir kasdieninės veiklos įvertinimas.


Mokinių ekskursija

Mokinių ekskursija

2015-11-18

2015.11.18 Mūsų įmonė į svečius pakvietė gausų būrį Jono Pauliaus II 10 klasės moksleivių kartu su jų mokytojomis.


Pyragų diena 2015

Pyragų diena 2015

2015-11-06

2015.11.06 UAB"Serfas" surengė pirmąją „Pyragų dieną“ įmonėje.


Serfas Fishing challenge 2015

Serfas Fishing challenge 2015

2015-07-11

Jau tampantis kasmetinis UAB “Serfo” žvejybos turnyras Serfas Fishing Challenge 2015, šiemet vyko Padvaisko dvaro tvenkinyje, į kurį suplaukė visos didžiausios Širvio ežero žuvys. Permainingą šeštadienio rytą, gausus būrys prisiekusių žvejų, kurie norėjo išbandyti savo sėkmę, pasidalinti žiniomis ir patirtimi su kolegomis, draugais ir pažįstamais ir linksmai praleisti laiką, susirinko sodyboje.


Akcija - Žydim

Akcija - Žydim

2015-05-22

Gegužės 20 d. Savanorių prospekto medžiai nuo įvažiavimo į Kauną iki Žemaičių gatvės vėl padabinti verslinininkų padovanotais gėlių vazonais. Jau trečią kartą Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų klubas "Verslas Kaunui" surengė iniciatyvą „ŽYDIM“. Artėjant miesto dienoms, verslininkai padovanojo beveik 2000 pelargonijų.

Nuo pat pirmosios akcijos, surengtos 2013 m., ją ištikimai remia 13 bendrovių – UAB „Verslo Aljansas“, „Novameta“, „Serfas“, „Centrako“, „Autotoja“, „Aša“, „Liningas“, „Selteka“, „Liuks“, „Skubios siuntos“, „Doriteksas", „Ortopedijos klinika“, Swedbankas.

Šiemet prie iniciatyvos prisijungė dar 7 įmonės – UAB „Kauno buhalterijos centras“, „Prima Line“, „Accel Elektronika“, „Interio Kaunas“, „Diremta“, „Kauno alus“ ir AB „Ortopedijos technika“.

Iš viso šiemet „ŽYDIM“ akcijai verslininkai skyrė beveik 4000 eurų.

„Mes norime asmeniniu pavyzdžiu parodyti, kad kauniečiams verslininkams rūpi miestas, kuriame dirbame ir gyvename, kad esame aktyvioji visuomenės dalis, suvokianti socialinės atsakomybės svarbą ir galinti kurti pozityvius pokyčius visuomeninėje aplinkoje“, – sako klubo „Verslas Kaunui“ pirmininkas, UAB „Verslo Aljansas“ vadovas Genadijus Laškovas.

Klubo nariai kviečia ir kitus miesto verslininkus, įmones, organizacijas, ypač Savanorių pr., prisijungti prie miestą gražinančios iniciatyvos.

Kauno PPA rūmų narių dovanoti žiedai pagrindinį miesto prospektą puošia iki pat vėlyvo rudens, o gėlių sodinimu rūpinasi UAB „Irgita“, priežiūra - miesto Savivaldybė.


    

2013 © UAB "SERFAS" Visos teisės saugomos | Dizainas Deform, sprendimas Sonaro