Užsakymų
krepšelis
X

Užduokite klausimą vadybininkui

Dėl prekės: "Lietaus vandens nuvedimo sistema Flamingo"











* pažymėti laukai privalomi Siųsti

Lietaus vandens nuvedimo sistema Flamingo

Skardinės lietaus nuvedimo sistemos Lietaus vandens nuvedimo sistema Flamingo

Gamintojas: BUDMAT

Produkto vadybininkas:
Justina Kveragaitė
+370 663 56792
justina@serfas.lt

Nuo 2009 m. BUDMAT gamina ir plieninę lietaus nuvedimo  sistemą FLAMINGO®. Tai vienas iš pačių naujoviškiausių šios kategorijos gaminių rinkoje. Gerai apgalvotas konstrukcinis sprendimas ir pagaminimo tikslumas lemia tai, kad sistema FLAMINGO® yra itin naujoviška ir lengvai įrengiama. Geriausia rekomendacija – Aukso medalis, pelnytas mugėje BUDMA 2010. FLAMINGO® sistema gaminama 10 spalvų, derančių su BUDMAT siūlomų plieninių stogo dangų spalvomis. Visi sistemos elementai ir reikmenys gaminami iš tos pačios plieno rūšies tik skirtingų storių. Pagrinde iš 0,6 mm storio plieno, kurio cinko masė ne mažesnė nei 275 g/m2, dengta PRELAQ RWS organine danga iš abiejų pusių po 35µm. Ši puiki žaliava atkeliauja iš Švedijos metalurgijos koncerno SSAB. Geriausios gamybai naudojamos medžiagos ir taikomos naujoviškos gamybos technologijos lėmė, kad plieninei lietaus nuvedimo sistemai FLAMINGO® suteikiama ilgiausia rinkoje – 30 METŲ GARANTIJA!


ŽALIAVOS

Lietaus nuvedimo sistema FLAMINGO® gaminama iš specialaus 0,6 mm storio (latako laikikliai  gaminami iš 2 mm) cinkuotos (275 /m2) PRELAQ® RWS („Rain Water System“) organine danga dengto plieno, kurį tiekia Švedijos metalurgijos koncernas SSAB. Firma BUDMAT® bendradarbiauja su liejykla "SSAB" jau keliasdešimt metų. Iki šiol įgyta patirtis, atlikti tyrimai ir testai užtikrina, kad mūsų gaminiai bus gaminami iš geriausių žaliavų. Liejykla SSAB vienintelė pasaulyje gamina visų rūšių skardą, reikalingą visiems lietaus nuvedimo sistemos Flamingo® elementams pagaminti. Lietaus nuvedimo sistemos FLAMINGO® gamybai skirtas plienas padengtas vientisomis lako dangomis, dėl to visi sistemos elementai pasižymi vienalyte stabilia spalva ir aukščiausia kokybe. Spalvinėje FLAMINGO® lietaus nuvedimo sistemos gamoje 10 spalvų. Visos galimos spalvos artimos BUDMAT® gaminamų stogų ir fasadų dangų spalvų gamai.


 

Nauda

- ilgaamžiškumas, paremtas 30 metų garantija
- mažesnės išlaidos, nes naudojama mažiau elementų (nėra movų prie 90° stogo kampų, nereikia kablių po 90° stogo kampais)

- trumpas įrengimo laikas

- visų pagrindinių elementų medžiagų vienarūšiškumas (visi sistemos elementai gaminami iš to paties tiekėjo žaliavų)

- panaudota iš abiejų pusių padengta PRELAQ® RWS švediška skarda 0,6 mm storio, naudojama reputaciją ir didelę gamybinę patirtį turinčių firmų, tokių kaip „Skania“, „Elektrolux“, "Volvo" ir t.t.

- lengvas ir greitas montavimas
- tiksliai pagaminti elementai (visiškai pasikartojančios formos)
- plačiausia mova rinkoje, dėl kurios latakai būna labai stabilūs
- vienintelė sistema su dvejopu sandarinimo būdu (sandarikliai EPDM + guminė tarpinė)
- didelis sistemoje naudojamų laikiklių pasirinkimas ir universalumas (galimybė naudoti priešakinį kablį kaip prie gegnės tvirtinamo kablio elementą)
- mažas terminis plėtimasis (FLAMINGO 2,8 mm – 3 mb, PCV 16,8 mm –3 mb esant 80 °C skirtumui)

1. Latakas

2. Latako laikiklis

3. Latako jungtis

4. Latako galinis dangtelis

5. Latako kampas 90° išorinis/vidinis

6. Santaka

7. Lietvamzdžio alkūnė 60°

8. Lietvamzdis

9 .Lietvamzdžio laikiklis

10. Lietvamzdžio jungtis

11. Apatinė alkūnė

Plieninės vandens nuvedimo sistemos FLAMINGO spalvininke 10 spalvų . Visos galimos spalvos atitinka BUDMAT® gaminamų stogų ir fasadinių dangų spalvų gamą.

 


    

2013 © UAB "SERFAS" Visos teisės saugomos | Dizainas Deform, sprendimas Sonaro