Užsakymų
krepšelis
X

Užduokite klausimą vadybininkui

Dėl prekės: "Lietaus vandens nuvedimo sistema Struga"* pažymėti laukai privalomi Siųsti

Lietaus vandens nuvedimo sistema Struga

Gamintojas: Struga

Produkto vadybininkas:
Justina Kveragaitė
+370 663 56792
justina@serfas.lt

Struga sistema gaminama iš Švedijos koncerno SSAB plieno „Prelaq“ RWS (Rain Wates system). Švedijos koncernas yra lyderis plieno su aukštu patvarumu gamyboje. Nepaneigiamu Prelaq RWS 2 skardos privalumu yra storas cinko sluoksnis,net iki 300 g/m iš abiejų pusių, tai apsauginis plieno širdies šarvas kuris apsaugo nuo rūdžių, ypač įpjovimų ir įbrėžimų vietose. Plokštės storis, priklausomai nuo elementų, yra 0,6-1,25 mm.

 

Plieno skarda, iš vidaus ir iš išorės yra padengtos organine naujos generacijos apie 35 μm storio danga. Prelaq RWS skarda charakterizuojasi dauguma privalumų, įskaitant: Prelaq RWS skardos lako sluoksnis bei jos gamybai naudojami polimerai įtakojo, kad yra labiau atspari korozijai ir įbrėžimams. Nauja lako technologijos formulė geriausioms lako savybėms leidžia pasireikšti esant aukštai temperatūrai  100 C, kurioje kiekvieną dieną yra veikiamos visos stogo dalys.

Atsparumas įlenkimams, tai skiriamasis Prelaq RWS skardos bruožas. Plieno rušis bei lako sluoksnio patvarumas įtakoja technines ir estetines išsaugojimo savybes. Sistema Struga yra gaminama pagal Europos standartus PNEN 1462 bei 612.

 

Lietaus nuvedimo sistema Struga susideda iš dalių kurios tinka viena kitai kaip mozaikos dalys. Kiekvienas stogdengys be menkiausios problemos susitvarkys su montavimu.

 

Lietaus nuvedimo sistema Struga yra gaminama vienuolikos spalvų, iš kurių galima kruopščiai pasirinkti tą labiausiai tinkamą prie stogo dangos spalvos.

Stoglovių sistema, tai stogo aksesuaro dalis, kuri užtikrina greitą šimto litrų vandens nutekėjimą net labai didelės liūties metu. Plieninė lietaus nuvedimo sistema Struga tai geriausias pasirinkimas, įskaitant visas praktinio drenažo savybes.

Stiprumas - lietaus nuvedimo sistema Struga yra gaminama tik iš Švediško plieno Prelaq RWS. Trys plieno rūšys kurių storis 0,6 - 1,25 mm užtikrina standumą, plastiškumą ir komponentų ilgaamžiškumą.

Stiprūs laikikliai - sistema Struga suteikia klasikinius gegnių laikiklius bei naujoviškus fasado laikiklius, sustiprintus atitinkamo profilio ir kietos plokštės dėka.

Saugumas - plienas, iš kurio yra gaminama sistema Struga kartais tampa paskutiniu saugos elementu vaikščiojant ant stogo dangos.

Veiksmingumas - sistemos dalys, tokios kaip greitos latakų jungtys, SWR latakų stiprinimo sistema įtakoja, kad Struga tai produktas su puikiomis naudojimosi ir ištvermingumo savybėmis.

Galima instaliacija šaltomis dienomis - Struga sistemos elementai netrūkinėja lankstymo ir montavimo metu, todėl juos galima montuoti ir žiemą.

Lakas - naujos generacijos organinės kilmės 35 mikronų storio apibusi danga yra puikus užbaigimas, kuris neblunka ir nekeičia spalvos ilgus metus.

Minimali temperatūros kaita - plieninė lietaus nuvedimo sistema nepakeičia matmenų esant šiltoms dienoms ar šaltoms naktims. Todėl per visą naudojimosi laikotarpį latakų, lietvamzdžių ir kitų dalių forma išlieka tiesi.

Spalva pritaikyta prie stogo - sistema Struga yra gaminama vienuolikos spalvų, iš kurių visos tinka prie stogo dangos spalvos.

Garantija - gamintojas sistemai Struga suteikia 30 metų raštišką techninių savybių garantiją.

Lietaus nuvedimo sistema Struga yra gaminama vienuolikos spalvų, iš kurių galima kruopščiai pasirinkti tą labiausiai tinkamą prie stogo dangos spalvos.

 

Pateikiamos spalvos yra orientacinio charakterio ir gali šiek tiek skirtis nuo tikrųjų atsižvelgiant į paveikslo apdirbimo procesą. Tikrųjų spalvų mėginius rasite apsilankę mūsų įmonėje.

    

2013 © UAB "SERFAS" Visos teisės saugomos | Dizainas Deform, sprendimas Sonaro