Užsakymų
krepšelis
X

Užduokite klausimą vadybininkui

Dėl prekės: "Priešdūminė sistema WRA Designo R5 H/K"* pažymėti laukai privalomi Siųsti

Priešdūminė sistema WRA Designo R5 H/K

Įvairūs priedai stoglangiams Priešdūminė sistema WRA Designo R5 H/K

Gamintojas: ROTO FRANK

Produkto vadybininkas:
Justina Kveragaitė
+370 663 56792
justina@serfas.lt

Priešdūminių sistemų montavimas aukštesniems nei 5 aukštų namams - tai būtinybė. Galiojanti europinė norma EN 12101-2 liečia visą sistemą - valdymą, stūmoklius ir langus. Priešdūminė sistema WRA R5 H/K ne tik atitinka naujus reikalavimus, bet ir lenkia juos unikalių sprendimų dėka. Kadangi šioje sistemoje vyriai yra staktos apačioje, atsidarius varčiai, ji sudaro ištraukiamąją angą, kuri žymiai geriau ištraukia dūmus iš patalpos gaisro metu. Papildomi, daugkartiniai testai patvirtino, kad net esant stipriam vėjui, žemai temperatūrai ir sningant sniegui, sistema veikia nepriekaištingai. Medžiagos, naudojamos konstrukcijoje, leidžia sistemai teisingai veikti iki temperatūros 300°C.

Speciali paskirtis 
Langas šalinantis dūmus, įeina į WRA R5 H/K sistemą - tai sprendimas pagrįstas langų su paaukštinta ašimi serijos R7 H/K profiliais, dėka šio sprendimo, šie du langai kaip iš vidaus, taip ir iš išorės atrodo identiškai. Specialus įstiklinimas - grūdintas išorinis bei saugus vidinis stiklai sumažina pavojų patirti traumą, jei gaisro metu langas bus išdaužtas.

Kasdienis vėdinimas 
Panaudotas sprendimas sistemoje WRA R5 H/K leidžia efektyviai vėdinti patalpas, dėka lengvai reguliuojamo varčios atidarymo.

 

    

2013 © UAB "SERFAS" Visos teisės saugomos | Dizainas Deform, sprendimas Sonaro