Užsakymų
krepšelis
X

Užduokite klausimą vadybininkui

Dėl prekės: "Saulės energijos nuotolinio valdymo sistema KSX 100"* pažymėti laukai privalomi Siųsti

Saulės energijos nuotolinio valdymo sistema KSX 100

Gamintojas: VELUX

Produkto vadybininkas:
Justina Kveragaitė
+370 663 56792
justina@serfas.lt

• Komplektas KSX 100 – idealus sprendimas modernizuojant rankinio valdymo langus GGL/GGU.
• Nereikalingi jokie laidai.
• Rinkinį sudaro variklis, pultas, lietaus jutiklis, valdymo blokas ir saulės energijos kolektorius su akumuliatoriumi.

VELUX pakeitimo į saulės energija valdomus langus komplektas 
– belaidis lango valdiklis

VELUX saulės energija valdomas lango valdiklis (KSX 100) – paprasčiausias būdas paversti rankinio valdymo stogo langą nuotolinio valdymo langu. Jokių laidų – jokių rūpesčių. Saulės energija valdomas lango valdiklis – naujausias VELUX nuotolinio valdymo gaminys. Jis puikiai tinka rankinio valdymo stogams tobulinti. 

VELUX saulės energija valdomas lango valdiklis – viskas, ko reikia, kad Jūsų stogo langai greitai virstų saulės energija varomais ir nuotolinio valdymo langais. Nereikia rūpintis dėl jokių laidų ar elektros energijos šaltinio – 
VELUX saulės energija valdomą lango valdiklį įrengti taip paprasta, kad galite tai padaryti patys per valandą. 

Jums tereikia įtaisyti saulės bateriją, varikliuką, akumuliatorių ir visus juos sujungti. Kaip paprasta. Išsamios instrukcijos padės Jums saugiai šiuos darbus atlikti. 

Saulės energija valdomos išorinės žaliuzės puikiai tinka VELUX saulės energija valdomiems stogo langams

VELUX saulės energija valdomas išorines žaliuzes galima tiesiogiai sujungti su saulės energija valdomais langais be jokių papildomų laidų. Nuotolinio valdymo pultelis automatiškai aptiks visus naujus priedus ir įtrauks juos į bendrą meniu. Saulės energija valdomas žaliuzes galite valdyti, kai tik nuotolinio valdymo pultelis jas atpažįsta. Dabar, kad ir kur būtumėte, galite pakelti ir nuleisti žaliuzes vienu mygtuko paspaudimu, taip pat reguliuoti dienos šviesą pagal nuotaiką, net nepakildami nuo kėdės. 

Atkreipiame dėmesį, kad saulės energija valdomos išorinės žaliuzės gali būti įtaisytos tik ant saulės energija valdomų stogo langų, kurių dydžio kodai tokie: M--/3--, P--/4--, S--/6– arba U--/8--. Tik šių dydžių langų ritininių žaliuzių viršutinėje dalyje yra pakankamai vietos saulės baterijai. Atkreipiame dėmesį, kad saulės energija valdomos išorinės žaliuzės turi būti pažymėtos io-homecontrol® ženklu, kad jas būtų galima valdyti saulės energija valdomo lango nuotolinio valdymo pulteliu. 

Jeigu norite įtaisyti saulės energija valdomas išorines žaliuzes ant jau įstatytų saulės energija valdomų langų, reikės įsigyti papildomą jungiamąją plokštelę (ZOZ 213). Jungiamoji plokštelė įstatoma viršutinėje išorinės žaliuzės dalyje. Tada saulės baterija nuimama nuo lango ir uždedama ant išorinės žaliuzės įtaisytos jungiamosios plokštelės. 

VELUX pakeitimo į elektrinius langus reikmenų komplektas

VELUX pakeitimo į elektrinius langus reikmenų komplektas (KMX) padės Jums 
paversti VELUX rankinio valdymo stogo langus elektriniais langais, atliekančiais visas VELUX INTEGRA® stogo langų funkcijas, taip pat lengvai įtaisyti VELUX užuolaidėles arba ritinines žaliuzes ir rėmų apšvietimą. Kai kurie elementai bus matomi, nes jų visų neįmanoma įtaisyti rankinio valdymo stogo lango viduje.  

Jeigu Jūsų VELUX stogo langas su vyriais viršutinėje dalyje, Jums prireiks pakeitimo į elektrinį langą reikmenų komplekto KMX 200, kad langą būtų galima valdyti nuotoliniu būdu. Pakeitimo reikmenų komplektas suteikia galimybę pakeisti Jūsų langą taip, kad jis veiktų kaip INTEGRA® stogo langas, nes į jį įeina nuotolinio valdymo pultelis, lietaus jutiklis ir priemonės, padedančios lengvai sujungti apdailą ir apsaugą nuo saulės. 

Jeigu Jūsų VELUX stogo langas su vyriais vidurinėje dalyje ir Jūs nieko prieš, kad pakeitimo reikmenų komplektui būtų reikalingas elektros energijos šaltinis, Jums prireiks pakeitimo į elektrinį langą reikmenų komplekto KMX 100. 

VELUX pakeitimo į elektrinį langą reikmenų komplektui reikalingas elektros energijos šaltinis, todėl Jums reikės išvedžioti laidus.

Dėl to, kad šie VELUX gaminiai valdomi saulės energija ir jiems nereikia elektros energijos šaltinio, juos lengva greitai įtaisyti. Tačiau, be abejo, jiems reikia saulės ir šviesos, kad tinkamai galėtų veikti. Todėl turėkite omenyje, kad saulės energija valdomi gaminiai veikia geriausiai, kai įrengiami pietinėje pusėje ir kai saulės neužstoja medžiai, aukšti pastatai ir t. t. 

    

2013 © UAB "SERFAS" Visos teisės saugomos | Dizainas Deform, sprendimas Sonaro