Užsakymų
krepšelis
Arūnas Ševerenka
Skyriaus vadovas
Tel. Nr..: +37037465536
El. paštas: arunas@serfas.lt

Marijus Pakalenka
Vyr. konstruktorius - technologas
Tel. Nr..: +37037400231
El. paštas: marijus@serfas.lt

Imantas Bruožis
Konstruktorius - technologas
Tel. Nr..: +37037400231
El. paštas: imantas@serfas.lt

Alius Šukevičius
Pardavimų vadovas
Tel.Nr.: +37062680942

Alfonsas Dubaka
Projektų vadovas
Tel. Nr. +37061620930
El.paštas: alfonsas@serfas.lt

Vaida Auškalnytė
Vadovo asistentė
Tel. Nr..: +37061546541
El. paštas: vaida@serfas.lt

Eugenijus Pukartas
Eksporto grupės vadovas 
Tel. Nr.: +37063455733
El. paštas: eugenijus@serfas.lt

Joana Macenienė
Vadovo asistentė
Tel. Nr.: +37061265950
El. paštas: joana@serfas.lt

Indrė Gasiūnienė
Vadovo asistentė
Tel. Nr..: +37068640904
El. paštas: indre@serfas.lt

   

2013 © UAB "SERFAS" Visos teisės saugomos | Dizainas Deform, sprendimas Sonaro