Užsakymų
krepšelis

Darbo laikas

2024-02-13

PIRKĖJŲ DĖMESIUI !

 

 

  • 2024 m. vasario 15 d. dirbsime iki 16:30 val.

 

  • 2024 m. vasario 16 d. nedirbsime

 

UAB „Serfas” administracija


M1 (metalų) sandėlio inventorizacija

2023-10-30

PIRKĖJŲ DĖMESIUI!

 

Dėl inventorizacijos darbų M1 (metalų) sandėlis nedirbs:

 

  • Spalio mėn. 31 d.

  • Lapkričio mėn. 3 d.

 

 UAB „Serfas” administracija


ALOON Thermo

2023-07-20


Viešinimas po projekto

2023-06-28

2022 metų pabaigoje įvykdėme vieną iš ambicingiausių savo projektų, kuris buvo iš dalies finansuojamas iš ES fondų - sukūrėme ir sertifikavome Bazalto pluošto kompozito konsoles vėdinamiems fasadams Aloon Thermo

 


Būkite atidūs

Būkite atidūs

2022-04-04

• Būkite atidūs, kai gaunate pranešimus (el. laiškus, SMS), kuriuose prašoma atidaryti atsiųstą priedą ar nuorodą ir įvesti prisijungimo prie interneto banko duomenis
• Patys įveskite interneto banko adresą arba prie interneto banko junkitės iš oficialios banko svetainės, įsitikinkite, kad adresas pradedamas https
• Niekada neveskite programėlės „Smart-ID“ PIN kodų, jei patys nesijungiate ir neatliekate jokių veiksmų interneto banke
• Naudodamiesi „Smart-ID“ ir mobiliuoju parašu visada įsitikinkite, kad kontrolinis kodas, rodomas programėlėje ir interneto banke, sutampa


MES DIRBAME !!!

MES DIRBAME !!!

2020-03-16

DARBO TVARKA KARANTINO METU

 

Mieli kolegos, partneriai ir klientai,

Siekdami apsaugoti ir jus, ir save, tačiau kartu norėdami padėti vykdyti  ir savo ir jūsų įsipareigojimus, ateinančias savaites dirbsime tokiu būdu:

  • Visi pirkimo ir pardavimo užsakymai priimami tik telefonu arba e- paštu. Adresai ir numeriai nurodyti įmonės kontaktuose. Dėl kitų klausimų prašome skambinti bendruoju telefonu +370 37 400229.
  • Mokėjimas už prekes vykdomas tik bankiniu pavedimu (nurodomas užsakymo numeris).
  • Atvykstantys atsiimti ar pristatyti prekių vairuotojai privalo dėvėti kaukes ir apsaugines pirštines.
  • Prašome laikytis ir kitų vyriausybės nurodymų.

 

Dėkojame už supratingumą ir linkime visiems sveikatos.

 

UAB ”Serfas” administracija

 

Įmonė pasilieka teisę keisti tvarką atsiradus naujoms aplinkybėms.

Atvykę asmenys, kurie nesilaikys nurodytos tvarkos, gali būti neaptarnaujami.

 


Serfo darbo laikas Šventiniu laikotarpiu

2018-12-19

Informuojame, kad 2018.12.22 – 2019.01 dienomis nedirbsime. Linkime Jums visiems nuostabių švenčių!

UAB SERFAS

www.serfas.lt


Mokslo ir verslo bendradarbiavimas

2018-11-09

Rugsėjo mėnesį prasidėję mokslo metai į Kauno profesines mokyklas sukvietė daug naujų pirmakursių. Kaip ir kiekvienais metais Kauno technikos profesinio rengimo centro suvirintojų ir metalo apdirbimo operatorių specialybės buvo tarp populiariausių. Pirmo kurso mokiniai labai norėjo sužinoti, kokios yra jų profesinės karjeros galimybės pabaigus mokyklą, todėl pirmą kartą surengė karjeros dieną. Mūsų įmonė joje taip pat dalyvavo, pristatydama kompiuterizuotų staklių operatoriaus bei suvirintojų specialybes. Kelios grupės mokinių taip pat buvo pakviestos į ekskursijas po įmonę.

     


Pradedamos investicijos į vėdinamų fasadų karkaso sistemos „ALOON THERMO“ sertifikavimą.

2018-05-18

UAB „SERFAS,“ įkurta 1994 metais, per visą gyvavimo laikotarpį tiekė rinkai statybos medžiagas ir metalo produktus,  nes tai atitiko rinkos poreikius ir kompanijos įkūrėjų žinias. Įmonė rinkai tiekia įvairiausias pastato konstruktyvo statybai skirtas statybines medžiagas.

UAB „SERFAS“ planuoja Europos Sąjungos (ES) rinkai pristatyti naujai sukurtą ir gaminamą ventiliuojamą fasadų karkaso sistemą „Aloon Thermo“. Bazalto pluošto kompozito konsolių ir aliuminio profilių karkaso sistema yra esminė vėdinamojo fasado dalis, nes ji turi išlaikyti visas apkrovas, tenkančias fasadui ir, skirtingai nuo nerūdijančio arba cinkuoto plieno konsolių, nesudaryti šilumos tiltelių. Todėl karkasas turi būti montuojamas ne šiaip sau metrais ir vienetais, bet turi būti kruopščiai suprojektuotas, apskaičiuotas ir tuomet sumontuotas ir atitikti Europos rinkai keliamus saugumo reikalavimus. Lietuvai įstojus į ES ir atsivėrus bendrai Europos rinkai, statybinių medžiagų gamintojai turi laikytis ES reikalavimų, kuriuos nustato Statybos produktų direktyva 89/106/EEK.

Pagal parengtą Europos techninį įvertinimą bus atliktas produkcijos sertifikavimas pagal 2+ eksploatacinių savybių pastovumo tikrinimo ir vertinimo sistemą ir bus išduotas gamybos kontrolės sertifikatas, kurio pagrindu įmonė galės ženklinti savo vėdinamo fasado karkaso sistemą „Aloon Thermo“ CE ženklu ir tiekti visoje ES be jokių papildomų atitikties vertinimo veiksmų.

UAB „SERFAS“ pradeda įgyvendinti projektą „Vėdinamų fasadų karkaso sistemos „ALOON THERMO“ sertifikavimas“ pagal ES finansuojamą paramos priemonę „Expo sertifikatas LT“. Priemonės projektas įgyvendinama Kauno mieste.

Projekto vertė – 36 800, 00 EUR.

Skirtas finansavimas – 18 400, 00 EUR.

Projektas iš dalies finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.

UAB „SERFAS“ projekto tikslas – CE gamybos kontrolės sertifikatas, kuris suteiks galimybę produktą ženklinti CE ženklu.

Fizinis tęstinumas bus užtikrintas parduodant sertifikuotą gaminį bei plečiant jo panaudojimo geografiją. Projekto sprendimai sukurs prielaidas didinti  įmonės konkurencingumą šalies ir užsienio rinkose.

Projekto įgyvendinimo pradžia 2018 metų birželio mėnuo,pabaiga - 2019 metų birželio mėnuo. 


   

2013 © UAB "SERFAS" Visos teisės saugomos | Dizainas Deform, sprendimas Sonaro